Contactgegevens

Oorburg Intermodaal B.V.
Nijverheidsweg 9 D3 
3433 NP Nieuwegein
T: +31 (0)30 3031470
F: +31 (0)30 3031479
E: info@oorburg-intermodaal.com
W: www.oorburg-intermodaal.com

Openingstijden:
Ma - Do  08.30 - 17.00 uur
Vrij          08.30 - 16.00 uur
Voor dringende zaken zijn wij buiten deze tijden te bereiken op
onderstaande mobiele nummers.



John Oorburg

Directeur/eigenaar
T:  +31 (0)30 3031471/72
M: +31 (0) 652812444
E:  
john@oorburg-intermodaal.com



Hendrie Kiers
Operationeel/Commercieel medewerker
T: +31 (0)30 3031473/74
M:+31 (0)6 52812445
E:
hendrie@oorburg-intermodaal.com



Karina Bosman
Operationeel/Commercieel medewerker
T: +31 (0)30 3031475/76
E: karina@oorburg-intermodaal.com



Koos Bosscher
Operationeel/Commercieel medewerker
T: +31 (0)30 3031470
E: koos@oorburg-intermodaal.com



Teun Copier
Operationeel/Commercieel medewerker
T: +31 (0)30 3031470
E: teun@oorburg-intermodaal.com



Diana Leinenga
Administratief medewerker
T: +31 (0)30 3031477
E: diana@oorburg-intermodaal.com



Gerrie Oorburg
Administratief medewerker
T: +31 (0)30 3031478
E: gerrie@oorburg-intermodaal.com

 

 

Grotere kaart weergeven